USŁUGI INFORMATYCZNE DLA FIRM

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA IT DLA FIRM, OUTSOURCING IT

Pomimo niedługiego istnienia na rynku nasza załoga jest już dobrze znana na rynku IT, udało nam się stworzyć w świadomości klientów przekonanie o naszej solidności oraz wysokiej jakości usług. Pracownicy innovaSEO to zespół młodych, ambitnych i wykwalifikowanych ludzi, których głównym celem jest jak najlepsze zaspakajanie potrzeb klientów, podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie wiedzy o niezwykle szybko rozwijającym się rynku IT.

Outsourcing IT

Nasza oferta obejmuje szeroko pojętą obsługę informatyczną firm. Do zakresu naszej działalności należą usługi związane z instalacją oraz zarządzaniem serwerami Windows, serwisem komputerowym czyli rozbudowa oraz konserwacja sprzętu, instalacja oraz konfiguracja systemów operacyjnych – poprawa wydajności, optymalizacja pracy, doradztwo w zakresie infrastruktury IT, bezpieczeństwo danych, projektowanie i administracja oraz utrzymanie sieci komputerowych, usuwanie wirusów oraz oprogramowania szpiegującego. Naszą ofertę kierujemy głównie do małych i średnich firm oraz takich, które nie chcą zatrudniać własnego działu IT.

Wybierając usługi naszej firmy macie Państwo pewność, że zyskujecie kompleksową obsługę informatyczną świadczoną przez profesjonalistów. Przekazanie obsługi IT naszej firmie przyniesie WAM szereg korzyści, zapewni bezpieczeństwo danych, wdrożenie najnowszych rozwiązań, oszczędności w eksploatacji sprzętu i oprogramowania. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na załogę, dlatego ciągle szkolimy naszych pracowników, którzy zdobytą wiedzę wykorzystują aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów.

W kontekście usług IT możemy zaoferować:

  • Zarządzanie sieciami informatycznymi i infrastrukturą sieciową
  • Dostarczanie usług chmury obliczeniowej (np. AWS, Microsoft Azure)
  • Bezpieczeństwo informatyczne i zarządzanie ryzykiem cybernetycznym
  • Analiza danych i biznesowa inteligencja
  • Wdrożenia i integracje systemów
  • Obsługa i wsparcie techniczne użytkowników i klientów
  • Outsourcing usług IT
  • Szkolenia i doradztwo w dziedzinie IT.