781 053 989 | Mgielna 6/3, 60-369 Poznań biuro@innovaseo.pl

STRONY INTERNETOWE

DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB!

Tworzenie stron to nasza pasja!

Odpowiednie zaprojektowanie strony internetowej (UX) oraz wdrożenie założeń optymalizacyjnych (SEO) to w dzisiejszych czasach podstawa działalności firmy w Internecie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że opłacalność budowy strony internetowej, opiera się na odpowiednim ułożeniu poszczególnych sekcji serwisu, by zmaksymalizować sprzedaż internetową. Nie ma znaczenia czy prowadzisz biznes lokalny, ogólnopolski, czy sprzedajesz produkty lub świadczysz usługi. Strona ma generować zysk!

ANALIZA POTRZEB

WYZNACZENIE CELU BIZNESOWEGO

PROPOZYCJA PROJEKTU

WDROŻENIE STRONY INTERNETOWEJ

STRONY INTERNETOWE GODNE POZNANIA

Strony internetowe oparte o
CMS WORDPRESS!

WORDPRESS– darmowa platforma do zarządzania treścią (CMS- Content Manager System). Swego czasu bardzo popularne rozwiązania stosowane w blogach internetowych. Dziś wiele firm decyduje się na budowę swojej strony w oparciu o WordPress’a. Ten, napisany w języku PHP, CMS wykorzystuje bazę danych MySQL. Licencjonowanie GNU (General Public License) pozwala na bezpłatne użytkowanie tego systemu zarówno przez osoby prywatne jak i firmy. WordPress dostępny jest w wielu wersjach jezykowych, w tym oczywiście również w polskiej wersji. Przy wdrożeniu, dzięki zastosowaniu rozwiązania darmowego jakim jest WordPress, firma oszczędza na kosztach wykupu licencji CMS. Jedyne koszty jakie firma ponosi to koszty instalacji i konfiguracji WordPressa, instalację szablonu (wygląd strony) oraz wprowadzenie danych. Po wykonaniu tych czynności otrzymujecie Państwo gotową stronę, którą możecie Państwo bezpłatne zarządzać- umieszczać artykuły, tworzyć dowolną ilość podstron, edytować już istniejące wpisy.

Strony internetowe oparte o
CMS JOOMLA!

Joomla podobnie jak WordPress to darmowe rozwiązanie CMS zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych. Pierwowzorem rozwiązania Joomla! był również darmowy CMS Mambo. W 2005 roku powstał projekt Joomla!, który jest prężnie rozwijany po dziś dzień. Podobnie jak w przypadku rozwiązania WordPress, tak samo w Jooml’i klient ponosi tylko koszty instalacji, konfiguracji i szablonu. Takie rozwiązanie pozwala pozbyć się kosztów komercyjnych rozwiązań CMS. Oprogramowanie CMS Joomla! dostępne jest w wielu wersjach językowych, w tym również w języku polskim. Łatwość obsługi i zarządzania sprawia, że Joomla! jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem CMS na świecie. Wdrożenie Joomla! z bezpłatnym dodatkiem VirtueMart pozwala także stworzyć w pełni funkcjonalny sklep internetowy.

Mobilne strony internetowe zwiększają sprzedaż!

222 mln użytkowników mobilnych

W 2017 roku na świecie przybyło użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Obecnie już 50% wizyt na stronie generują użytkownicy mobilni.

Zadbaj o Klientów mobilnych!

W Polsce odsetek użytkowników mobilnych jest o 7% wyższy niż średnia dla całej Ziemi. M-Commerce rozwija się bardzo dynamicznie! Odpowiednia optymalizacja strony internetowej to podstawa Twojej strony!

74% polskich użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych

Daje nam to 17 miejsce na całym świecie!

STRONY INTERNETOWE, KTÓRE ZREALIZOWALIŚMY DLA NASZYCH KLIENTÓW