Strony WWW, które generują sprzedaż.

Strony Internetowe Poznań

Tworzenie stron to nasza pasja! Budujemy strony internetowe dopasowane do Twoich potrzeb!

Odpowiednie zaprojektowanie strony internetowej (UX) oraz wdrożenie założeń optymalizacyjnych (SEO) to w dzisiejszych czasach podstawa działalności firmy w Internecie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że opłacalność budowy strony internetowej, opiera się na odpowiednim ułożeniu poszczególnych sekcji serwisu, by zmaksymalizować sprzedaż internetową. Nie ma znaczenia czy prowadzisz biznes lokalny, ogólnopolski, czy sprzedajesz produkty lub świadczysz usługi. Strona ma generować zysk!

Strony internetowe oparte o CMS WORDPRESS!

WORDPRESS– darmowa platforma do zarządzania treścią (CMS- Content Manager System). Swego czasu bardzo popularne rozwiązania stosowane w blogach internetowych. Dziś ponad 50% strony w Internecie zbudowanych jest w oparciu o ten system CMS.

Dziś wiele firm decyduje się na budowę swojej strony w oparciu o WordPress’a. Ten, napisany w języku PHP, CMS wykorzystuje bazę danych MySQL. Licencjonowanie GNU (General Public License) pozwala na bezpłatne użytkowanie tego systemu zarówno przez osoby prywatne jak i firmy. WordPress dostępny jest w wielu wersjach językowych, w tym oczywiście również w polskiej wersji. 

Przy wdrożeniu, dzięki zastosowaniu rozwiązania darmowego jakim jest WordPress, firma oszczędza na kosztach wykupu licencji CMS. Jedyne koszty jakie firma ponosi to koszty instalacji i konfiguracji WordPressa, instalację szablonu (wygląd strony) oraz wprowadzenie danych. Po wykonaniu tych czynności otrzymujecie Państwo gotową stronę, którą możecie Państwo bezpłatne zarządzać- umieszczać artykuły, tworzyć dowolną ilość podstron, edytować już istniejące wpisy.

Strony internetowe oparte o
CMS JOOMLA!

Joomla podobnie jak WordPress to darmowe rozwiązanie CMS zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych. Pierwowzorem rozwiązania Joomla! był również darmowy CMS Mambo.

W 2005 roku powstał projekt Joomla!, który jest prężnie rozwijany po dziś dzień. Podobnie jak w przypadku rozwiązania WordPress, tak samo w Jooml’i klient ponosi tylko koszty instalacji, konfiguracji i szablonu. Takie rozwiązanie pozwala pozbyć się kosztów komercyjnych rozwiązań CMS. Oprogramowanie CMS Joomla! dostępne jest w wielu wersjach językowych, w tym również w języku polskim.

Łatwość obsługi i zarządzania sprawia, że Joomla! jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem CMS na świecie. Wdrożenie Joomla! z bezpłatnym dodatkiem VirtueMart pozwala także stworzyć w pełni funkcjonalny sklep internetowy.